12/02/2018

Znowu to zrobiłyśmy! Charytatywna magia w Lublinie

Opowiem Wam dzisiaj o spontanicznym ruszeniu kilku lubelskich serc.
Odpowiedzialną za uruchomienie naszych pokładów ciepła i rozruszaniu wcale nieskostniałych serc była Magda z bloga The Women Life - klik... 
Spotkałyśmy się 25 listopada w niezwykle klimatycznej knajpce Insomnia w Lublinie.


 Tutaj czas odmierzają magiczne zegary, kobiece bibeloty i nastrojowe światełka, które wprowadzają w cudowny nastrój.



W spotkaniu udział wzięły:

Magda - https://thewomenlife.blogspot.com/
Milena - http://www.makelifeperfect.pl/
Ola - http://www.malowaneoczy.pl/
Diana - http://dajanalogist.pl/
Wiola - http://www.niewyparzonapudernica.pl/
Karolina - http://www.minimalistka.pl/ 

i ja :) 

Zdjęcia - dzięki uprzejmości Magdy i Wioli - ja jak zwykle, kiedy dobrze się bawię, nawet nie pomyślę, żeby wyjąć aparat. Dzięki Kochane :* 


Oprócz tego, że uwielbiamy przebywać we własnym towarzystwie, to naszym spotkaniom towarzyszy zwykle coś więcej. Nie inaczej było tym razem. 
Dzięki Magdzie mogłyśmy wspomóc rodzinę, która tego potrzebuje szczególnie. Dzięki hojnym sponsorom udało się uzbierać 500 zł i mam nadzieję, że tym samym zafundowałyśmy uśmiech Pani Alicji, która mocno go potrzebuje w trudnym dla siebie okresie. 

A oto sponsorzy:

1. Koronkowa - http://koronkowa.pl/ 
2. Bohomoss - https://bohomoss.com/pl/ 
3. Yves Rocher - https://www.yves-rocher.pl/
4. Rossmann - https://www.rossmann.pl/ 
5. Equilibra - http://www.equilibra.pl/
6. Pachnąca szafa - https://pachnacaszafa.pl/
7. Janda - https://www.janda.pl/
8. Foods by Ann - https://foodsbyann.com/
9. Le Petit Marseillais - https://www.le-petit-marseillais.pl/
10. Full Mellow - https://www.full-mellow.pl/ 
11. Carex - https://www.carex.pl/
12. Original Source - https://www.originalsource.pl/
13. Luksja - http://luksja.pl/
14. Nutka - http://nutka-kosmetyki.pl/
15. Liqpharm - https://www.liqpharm.pl/
16. Vis Plantis - https://www.visplantis.pl/
17. Dermedic - https://www.dermedic.pl/
18. Resibo - https://resibo.pl/
19. Mill Clean - http://millclean.pl/
20. Mixit - https://www.mixit.pl/
21. Candle Lite - https://candlelite.pl/ 
22. Laq - http://laq.pl/
23. Zojo Elixirs - https://zojoelixirs.com/ 
24. Bispol - http://www.bispol.pl/ 

























Było wspaniale! Ogrom wspaniałości przytargałam do domu i nadal kręci mi się w głowie - OD CZEGo Zacząć ;)


14 komentarzy:


  1. Dziękuję za miłe słowa! :)
    P.S. Trafiłaś na to serum z Jandy, które chciałam przetestować! :P Koniecznie daj znać, jak się sprawdzi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna inicjatywa, gratulacje:) Miłego używania kosmetycznych nowości:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że się spotykacie i jeszcze robicie coś dobrego. Brawo, dziewczyny! <3

    OdpowiedzUsuń
  4. Misie misie :* :* widzimy się w sobotę :)))

    OdpowiedzUsuń
  5. Pozazdrościć takiego spotkania! Super inicjatywa!

    OdpowiedzUsuń
  6. spotkania z takim celem są super!

    OdpowiedzUsuń
  7. Piekne dziewczyny, piekna inicjatywa :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger