9/14/2017

Gra o światło

O tym jak ważne jest światło w aranżacji wnętrza nie trzeba nikogo przekonywać. Szczególnie jesienna porą to najważniejszy element wszystkich pomieszczeń. Gra o światło toczona jest na wielu frontach. Bo przecież ważne jest wszędzie - czy to w przemyśle , w handlu czy nawet w sztuce (scenografia). To światło tworzy odpowiednie warunki do pracy, nauki, tworzenia czy relaksu.


Na rynku istnieje bogactwo wszelkiego rodzaju form, które są indywidualnie dostosowywane do wnętrza. Myślę, że aktualnie nie ma rzeczy niemożliwych. Klusdesign.pl jest firmą, która projektując najnowocześniejsze, niepowtarzalne  rozwiązania sugeruje się rzeczywistymi potrzebami klientów.


Dla mnie czystą magią jest to, że dzięki różnym technologicznych wynalazkom można tworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Co ciekawe, cała ta "fizyczna" strona naszego planu jest dyskretnie schowana. Genialne rozwiązanie!


Możliwe do realizacji są nawet najbardziej futurystyczne wzory, które mamy w głowach, dzięki czemu mamy pewność, że nasze wnętrze będzie jedyne i niepowtarzalne. Czasy jarzeniówek i smętnie wiszących żyrandoli odeszły w zapomnienie.

Można z całą pewnością powiedzieć, że dzisiaj światło nie pełni tylko i wyłącznie roli użytecznej. Odpowiednia aranżacja i stworzenie niepowtarzalnych wzorów nadaje charakter miejscom, które tworzymy.
U mnie na przykład światła Led są obecne w łazience, dzięki czemu mam naprawdę niesamowity klimat na domowe spa, które zresztą funduję sobie chętnie, jak wiecie :) Kto pamięta projekt mojej łazienki?


Jakie oświetlenie preferujecie w swoich wnętrzach?
Macie podobne wrażenie do moich, że obecnie gra o światło urosła do rangi sztuki i jest jednym z najważniejszych komponentów aranżacji wnętrza?

5 komentarzy:

 1. uwielbiam nowoczesne oświetlenie, różne strefy światła. teraz można naprawdę poszaleć. na rynku są fantastyczne żyrandole, lampy i listwy

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaaaa! Ale super! też takie chcę :) Musiałabym pewnie najpierw totka wysłać i wygrać ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym kiedyś mieć oświetlenie takiego projektu, w różnych strefach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ostatnio szukam oświetlenia do mojej nowej kostki brukowej. Uważam, że światło jest ważne nie tylko we wnętrzach, ale także wokół domu, zwłaszcza teraz, kiedy zmrok zapada szybciej.

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie odrębne kwestie to to, co mi się podoba, a to, co mam w mieszkaniu, bo jest trochę staroświeckie :P

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger