6/22/2017

Expressowy demakijaż

Demakijaż jak wiadomo niejedno ma imię. Na co dzień stosujemy wieloetapową pielęgnację, używamy olejków, płynów, balsamów, żeli, mleczek i pianek. Wszystko to aby dokładnie zmyć trud makijażu codzienny :)
Są jednak sytuacje, kiedy niekoniecznie mamy pod ręką całą armię kosmetyków pielęgnacyjnych. Jest na to sposób - super - hiper - expressowy!
Oto QuiskinPotęga demakijażu z Quiskin opiera się na poszanowaniu środowiska naturalnego oraz ludzkiego zdrowia. Ta innowacyjna formuła pozwala bowiem na ograniczenie stosowania chemicznych bądź co bądź środków a jej wielokrotne użycie jest ukłonem dla ochrony środowiska. O tej technologii można przeczytać tutaj - klik.


Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover to wygodna rękawica wielokrotnego użytku (zalecany czas do 4 miesięcy od pierwszego użycia).

Wystarczy tylko woda...


 Zróbmy więc test.. na ręce standardowy zestaw dzienny. W rolach głównych- podkład (Bobbie Brown, żeby było trudniej), rozświetlasz (Gosh), błyszczyk (Chanel), tusz (Max Faxtor), eyeliner (Wibo) i cień (Mac).

 Tylko jedno przetarcie... serio! Normalnie przejechałam tylko ściereczką po ręce. Bez specjalnego pocierania. Efekt jest ...wow!
Został tylko ślad eyelinera.. Jak dla mnie to magia i mówcie co chcecie :)


Idźmy dalej...Skoro ten cały syf został wchłonięty przez szmatkę, to ciekawe czy się łatwo zmyje.


Zdecydowanie tak. Wystarczyła ciepła woda i mydło (zwykłe, najzwyklejsze - Biały Jeleń na ten przykład).
I voila! Bieluśka...

 Jak nowa...


Jestem zachwycona. Chętnie zabieram ją na wszelkie wyjazdy, oszczędzając masę kosmetyków, które musiałabym zabrać. Doskonale sprawdza się na przykład w podróży, u kosmetyczki, na siłowni, w pracy czy w domu.
Tylko trochę wody (nawet z butelki) i gwarancja czystej buzi. W przeciwieństwie do chusteczek do demakijażu nie fundujemy skórze nie do końca pewnej chemii.
Ekspresowy demakijaż. Tak po prostu.Quiskin – Quick & Professional Makeup Remover to bardzo przydatny gadżet, który naprawdę ułatwia życie. Cena nie jest wysoka zważywszy na możliwość wielokrotnego używania 39 zł - do kupienia tutaj - klik.
Jestem bardzo na tak!

Znacie taką formę demakijażu?

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger