1/17/2017

Słoneczny deser dla ciała

Zimowa zima trwa w najlepsze.. I dobrze! Niech trwa, w końcu taki mamy klimat ;)

Lud pracujący jednakowoż wie, że zima jest piękna niekoniecznie wtedy gdy marzniemy na przystankach autobusowych czy gdzieś w terenie. Na zdjęciach zaiste, prezentuje się przepięknie, magiczne. Aniołki, orzełki w śniegu są extra - pod warunkiem, że wracasz do ciepłego domu i masz czas na szybkie ogrzanie.
Mniej zabawnie jest jak  Ci wiszą gile do pasa a ty nawet nie jesteś tego świadomy...albo jak Ci parują okulary i jak ślepy kret szukasz po omacku chusteczki. TAaaa zima jest piękna ...

Rozgrzanie po takim dniu nie należy do najłatwiejszych..
Dzisiaj opowiem Wam o niezwykle optymistycznej, radosnej ciekawostce, która musi wywołać uśmiech..

Organic Shop Body Desserts Tonizująca piana do kąpieli Caribbean Fruit Cocktail Niezwykła galaretka w kontakcie ze strumieniem wody spienia się tworząc delikatną piankę o zapacu mango, pomarańczy. Powiedzmy sobie szczerze, to doskonała zabawa. Kto nie lubi się bawić galaretką?


Wielbiciel słodkiego wydania mango może czuć się odrobinę zawiedziony. Tutaj bowiem jest to zapach świeży, raczej pozbawiony słodyczy. Taki rześki...nieprzytłaczający.
Producent zaleca ok. 2 - 3 łyżek do spienienia podczas jednej kąpieli. Nigdy nie używałam łyżki ale wystarczy naprawdę niewielka ilość...No ...i zawsze można dokładać przyjemności ...


Skład: jest i mango i ekstrakt z liczi i z limonki, olej z passiflory, masło mango oraz olej kokosowy...mmm smakowita mieszanka..


Oprócz rozrywki, kąpiel z Organic Shop to prawdziwa przyjemność dla ciała... trudno się dziwić, bo fundujemy jej relaks, czyli rozluźnienie gwarantowane. Jeśli chodzi o walory pielęgnacyjne. Cóż...skłamałabym, że dzieją się tu cuda. Nie.. Nie wysusza skóry ale po kąpieli konieczne jest balsamowanie. 


Jak to prawdziwy deser - to przyjemność a nie konieczność :)Znacie? Lubicie takie "wynalazki"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger