10/13/2016

Ten Mus!

Przesilenie jesienne na dobre rozsiadło się w fotelu.. Deszcz za oknem kwili głośno, jak łzy krople spływają po oknie...Melancholia, stara przyjaciółka  przynosi kubek gorącej herbaty...
 
Tak nieco literacką nutą zaczęłam dzisiejszą opowieść. W gruncie rzeczy równie dobrze mogłabym powiedzieć: NIC MI SIĘ NIE CHCE.
Nie byłoby to jednak prawdą..bo choć w pracy ani za mną ani przede mną, to wieczorem ochoczo oddaję się relaksowi. I na przekór szarzyźnie z niekłamaną przyjemnością sięgam po cytrusowy:
 
Mus do ciała z Wytwórni Mydła -klik
 
 

Puszysty mus do ciała to połączenie masła shea i dwóch olejków - ze słodkich migdałów i orzechów laskowych.
 


Dodatkowo kilka kropli witaminy E, olejek lawendowy w delikatnej konsystencji oferują super naturalną odżywkę dla naszej skóry, a wszystko to w relaksującej atmosferze o zapachu cytrusów.

 
Mocno odżywczy mus najlepiej się aplikuje na rozgrzane po kąpieli ciało. Tak, zdecydowanie tak...wieczór to najlepsza pora.

 
Odżywcza formuła sprawia, że skóra jest wyśmienicie nakarmiona, tzn. nawilżona. Szczególnie w okresie grzewczym polecam suchym i wymagającym skórom. Prosty, naturalny skład, relaksujący zapach i efektywne odżywianie. W sam raz.
 

 
 
Do kupienia tutaj - klik


A czym Wy odżywiacie skórę jesienią?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger