5/19/2016

Secrets of beauty i Złote Jabłka 2016


Wiosenne, Secrets of beauty z różnych powodów odbyło się w tym roku w uroczym miejscu na Saskiej Kępie w Warszawie. Tym razem, Michał  zaprosił nas do NANA cafe - klik .

Wszystkie spotkania pod batutą Michała cechują się fantastyczną organizacją, starannym doborem prelegentów, którzy wzbogacają nas w wiedzę, którą chętnie będziemy przekazywać dalej. Niemniej to spotkanie było naprawdę wyjątkowe...


Specjalnie przygotowane na naszą okazję świece z Fabryki Świec Light (Polskie Świece) umilały nam czas przez całe spotkanie. Muszę przyznać, że kompozycja zapachowa tej wersji jest śliczna. Delikatnie perfumowana przywodzi na myśl białe kwiaty skąpane w krystalicznie czystej wody. Dobra wiadomość: obowiązuje kod rabatowy 10% na cały asortyment na hasło: SOB2016. Ważny do końca lipca.
Tradycją są także sławne już muffinki made by Michał - ich specjalnością jest znikanie. Tak, znikają w okamgnieniu. Świadoma tej oczywistej oczywistości zdążyłam na jednego.. różano - buraczanego..mniami!

Muszę Wam powiedzieć, że atmosfery na Secrets of Beauty nie da się porównać z żadnym innym spotkaniem. Czy to wiedza, umiejętności i urok organizatora, czy też inne tajemne moce sprawiają, że nie czuć żadnego bufoniarstwa, nie ma sztucznych lasek, zadęcia i niepotrzebnego stresu.  Ludzie, którzy przyjeżdżają z całej Polski są najlepszą wizytówką tego spotkania.
Rozmowy w kuluarach mogłyby trwać wieczność.


Jedni palą, jedzą, lulki palą..
Inni zwiedzają czarodziejskie wnętrza kafejki..


Ale, ale ...czas na zaplanowany rozkład zajęć...Nic tu nie jest przypadkowo..
Plan zajęć:

12:00 „Światło, kolor, zapach” – Polskie Świece
13:00 „Od pomysłu do gotowego kosmetyku” – NASINE
14:00 „Światowe innowacje w kosmetologii – struktury lamelarne w pielęgnacji” – Norel dr Wilsz
15:00 „Intensywne działanie kosmetyku dzięki technologii ciekłych kryształów” – Podopharm
16:00 „Kompleksowa pielęgnacja przyspieszająca wzrost włosów” – DermoFuture
16:30 Zapoznanie z marką MELLI Care
17:00 Wręczenie Złotych Jabłek 2016 


W swój świat pełen światła, koloru i zapachu zaprosił nas Jacek Krzanowski  - właściciel Fabryki Świec Light (Polskie Świece) w kreacji strażnika hmm praskiej Saskiej Kępy czarował opowieściami na temat swoich wyrobów oraz dał możliwość wyboru spersonalizowanych prezentów.

O naturalnych wyborach mężczyzny opowiedzieli przedstawiciele marki NASINE. To prawdziwa przyjemność oglądać zadbanych facetów i słuchać jak mówią o kosmetykach. Hmm, interesujące..


Pasjonujący wykład Pani Anny Lechowicz, przedstawicielki marki Norel Dr Wilsz wprowadził nas w świat nowoczesnej i przede wszystkim skutecznej technologii. Mieliśmy możliwość zapoznania się z tematyką innowacyjnego rozwiązania struktur lamelarnych w pielęgnacji. Zdjęcia przed i po kuracji antycellulitowej pobudziły moją nadzieję na skuteczność tego typu kuracji.
Oprócz wykładu, Pani Anna dzieliła się swoją wiedzą i konsultowała indywidualne zapytania słuchaczy żądnych Jej wiedzy :)Uwielbiam słuchać (i oglądać) kobiety z pasją. Działają na mnie niezwykle motywująco.
Założycielka marki PODOPHARM Pani Aneta Oleszek  jest doskonałym przykładem pasji, wiedzy, umiejętności, które w połączeniu z charyzmą i wizjonerstwem definiują sukces marki nie tylko w naszym kraju ale i zagranicą. Jak sama nazwa wskazuje, marka skupia się na podologii, czyli kompleksowej pielęgnacji stóp ale nie tylko. Innowacyjne, opatentowane kosmetyki stworzone są dla skóry wymagającej. Powiem Wam, że akutalnie trwają już u mnie testy kremu dla suchej skóry
i efekt jest praktycznie natychmiastowy. Wrócę z recenzją do tego tematu.


Z uwagi na brak przedstawicieli DermoFuture (w roli prelegenta wystąpił Michał i opowiedział nam o specjalistycznej kuracji dla zniszczonych włosów)  i MELLIcare. mieliśmy trochę więcej czasu na konsumpcję (polecam wegetariański mix pierożków - pysia) i rozmowy, więcej rozmów..i mizianie Marysi = OCZYWIŚCIE!!!


  #marysiathedog <3
Po krótkiej i towarzysko intensywnej przerwie czas na rozdanie złotych jabłek.
Ranking Złote Jabłka 2016 jest wyjątkowym podsumowaniem blogerskiej działalności. Dlaczego? Ponieważ nie liczą się tutaj żadne statystyki, puste liczby, przekupieni obserwatorzy na Facebooku czy instagramie.
To realne głosy od ludzi, którzy czytają, oglądają, są. I dlatego są tak bardzo WYJĄTKOWE.


 Laureaci poszczególnych kategorii:

Blog prowadzony merytorycznie: Aleksandra/ Arsenic.pl

 Blog pisany lekkim piórem: Margareta/ Lifeincolour.pl

 Blog zilustrowany bajecznymi zdjęciami: Angel// Kosmetyki bez tajemnic

 Blogowy odkrywca: Michał/ / Twoje Źródło Urody

 Ulubione miejsce w sieci: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa <3<3<3

 Najlepszy vloger urodowy: Red Lipstick Monster

Sponsorzy nagród dla laureatów:

Jestem ogromnie, OGROMNIE szczęśliwa z tej nagrody. Dziękuję każdemu, kto oddał głos na moją skromną osobę. Ten gest Waszej sympatii, wzbudził we mnie moc refleksji, a także zmotywował do większej pracy nad esowym poletkiem.
Jeszcze raz, ogromne dziękuję <3Czas nieubłaganie się skończył...jeszcze wspólne zdjęcie
Jest moc! jest siła!Nic nie może się równać z tym emocjami.. Więc jeśli się pytasz co mi daje blogowanie - właśnie TO!

Sponsorzy spotkania :


Chlip, chlip....łezka wzruszenia się kręci :)

Ps. Wrażliwszych przepraszam za słabą jakość zdjęć...ale rozumiecie...emocje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger