4/11/2016

4 x Kneipp - naturalnie kąpiel

Kąpiele to jest to co tygrysy lubią najbardziej!
Bez dwóch zdań kąpiele to mój najbardziej ulubiony, codzienny rytuał.
Przez cztery kąpielowe wieczory towarzyszył mi Kneipp 

Moim zdaniem kryształki do kąpieli to bardzo prosty i szybki sposób na domowe spa... Są zamknięte w estetycznej saszetce wraz z dokładną informacją na temat kosmetyków.
Kryształki do kąpieli Kneipp zawierają czystą sól solankową, która jest pozyskiwana w jedynej pozostałej w Europie warzelni panwiowej Salinie Luisenhall, z czystej naturalnej solanki, która na głębokości 460 metrów stale wzbogaca się ze złóż soli mającego 250 milionów lat prastarego morza. Naturalnie czysta solanka nie zawiera chemicznych dodatków i jest wolna od wpływów środowiska.


Prowensalskie sny lawendowe, Totalny relaks 


Kryształki do kąpieli Prowansalskie sny lawendowe z naturalnym eterycznym olejkiem lawendowym pozwalają na głęboką relaksację dla tych wszystkich, którzy cenią aromat lawendy. Pachnie intensywnie, podczas gorącej kąpieli można sobie zafundować dobrą inhalację przy okazji.

Kryształki do kąpieli Totalny relaks zawierają olejek eteryczny z melisy indyjskiej oraz ekstrakt z melisy cytrynowej. Pozwalają na kojącą i odprężającą kąpiel
.

Skład:


Źródło młodości i Radosna chwila relaksu  Kryształki do kąpieli Radosna chwila relaksu z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi zapewniają dobre samopoczucie. Nastrojowy, kwiatowy zapach odpręża ciało i duszę po stresie dnia codziennego.


Kryształki do kąpieli Źródło młodości Kneipp zawierają wysokowartościowy ekstrakt granatu oraz naturalne olejki eteryczne. Pikantny owocowy zapach aktywizuje ciało i duszę - dla nowych sił witalnych. Pielęgnujący olejek amarantowy rozpieszcza i zapewnia gładkie odczucie skóry.Kryształki do kąpieli Kneipp mają dość grubą gramaturę, która pozwala na stopniowe rozpuszczanię się aromaty. Barwią wodę na dość intensywny kolor, który jednak nie brudzi ani skóry ani wanny. Aromaterapeutyczna kombinacja zapachów pozwala na relaksację i odpoczynek. 
Jeśli chodzi o zapach to subiektywnie najbardziej podobały mi się sny lawendowe oraz granatowe źródło miłości i meliska.  Najmniej podobały mi się radosne chwile a to głównie dlatego, że zapach był mocno kwiatowy, z gatunku tych cieższych, trochę podduszał mnie w kąpieli. Musicie wiedzieć, że preferuje gorącą wodę i to pewnie dlatego.
Oprócz relaksu kryształki zapewniają też przyjemne ale niezbyt mocne nawilżenie skóry. W tym punkcie najlepiej sprawuje się źródło młodości (z granatem).


Miałyście już przyjemność aromatycznych kąpieli z Kneipp?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger