1/18/2016

Go Cranberry! Krok pierwszy - żurawinowy płyn micelarny

GoCranberry - seria Nova Kosmetyki jest odpowiedzią na coraz większe wymagania osób stosujących kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Receptury tworzone są w oparciu o naturalne składniki z certyfikatem ekologicznym. Dla zwiększenia skuteczności, preparaty zostały wzbogacone o składniki innowacyjne. Kosmetyki są hypoalergiczne i nie były testowane na zwierzętach. Sama firma jest marką polską, ekologiczną i z dbałością traktującą swoich klientów, jak również zaangażowaną społecznie. Więcej tutaj - klik.

Największą zaletą GoCranberry są przyjazne i skuteczne składniki aktywne kosmetyków, które w każdym preparacie są bazą, a nie tylko dodatkiem do substancji wypełniających. 

Żurawinowy płyn micelarny Go Cranberry 
 0% tłuszczu, SLS, SLES, silikonów, parabenów, konserwantów, sztucznych barwników, GMO, PEG
• Oczyszcza
• Usuwa makijaż
• Tonizuje
• Przebadany dermatologicznie
• Zawiera składniki z certyfikatem ekologicznym

Żurawinowy płyn micelarny przeznaczony jest do codziennego oczyszczania i demakijażu twarzy, oczu i ust. Pozostawia skórę odświeżoną i wolną od podrażnień. Łagodne działanie płynu nie narusza bariery lipidowej naskórka, przez co nadaje się nawet dla wrażliwych cer. Dzięki właściwościom ekstraktów z owoców żurawiny, naturalnym witaminom, przeciwutleniaczom oraz mikroelementom, skóra jest odżywiona i wzmocniona. 
Moja ocena:
Płynów micelarnych używam jako wstępny krok codziennego demakijażu. Żurawinowy płyn micelarny Go Cranberry dobrze radzi sobie z kremami bb, większością cieni i tuszem (nawet wodoodpornym). Choć jestem zwolenniczką używania dwufazówek do oczu, to muszę stwierdzić, że płyn nie podrażnia oczu, nie powoduje efektu mgły. Ziołowy zapach kosmetyku jest dość intensywny, nie jest niemiły dla aparatu powonienia. Płyn jest naprawdę wydajny, wygodna buteleczka ułatwia aplikację i czyni ją bezproblemową. Bardzo podoba mi się takie naturalne oczyszczanie :) 
Skóra po oczyszczeniu żurawinowym płynem micelarnym jest bardzo ładnie odżywiona i przygotowana na następny krok pielęgnacji.. również z serii Go Cranberry, o którym opowiem już wkrótce.

Znacie serię Go Cranberry? Macie swoich ulubieńców jeśli chodzi o płyny micelarne?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger