11/12/2015

Go argan + owies. Olejek do twarzy

Olejkowa miłość kwitnie..

Dzisiaj prezentuję

Olejek do twarzy GoArgan + kiełki owsa NOVA Kosmetyki

 Od producenta - klik
Preparat przynosi ulgę suchej, skłonnej do podrażnień skórze. Dzięki działaniu olejku z kiełków owsa zapewnia nawilżenie w głębokich warstwach skóry i tworzy barierę zapobiegającą utracie wody. Olej arganowy wygładza i uelastycznia skórę i pozostawia ją w lepszej kondycji.
 O oleju arganowym każdy już chyba słyszał i wie, że to płynne, dobroczynne złoto. Istotą jest tu jego JAKOŚĆ!
Olej z kiełków owsa - to u mnie nowość -  Olej ten pozyskiwany jest z kiełków owsa poprzez wytłaczanie na zimno. Dostarcza skórze cennych fosfolipidów i glikolipidów. Stanowi bogactwo antyoksydantów, m. in. kilka form naturalnej witaminy E. Zawiera szereg związków zwalczających patogeny. Zapewnia nawilżenie w głębokich warstwach skóry i tworzy barierę zapobiegającą utracie wody. Przywraca skórze jędrność i elastyczność. Przynosi natychmiastową ulgę skórze zaczerwienionej i swędzącej.

 Prześliczne 30 ml opakowanie z mrożonego szkła jest dodatkowo zapakowane w przyjemny dla oka kartonik z bardzo dokładnym oznaczeniem składu:

 Opakowanie typu air less nie sprawia żadnych trudności podczas użytkowania, wygodnie porcjuje kosmetyk. Nawet odrobinka wystarczy do codziennej aplikacji.
Unikalne połączenie tłoczonych na zimno olejów: arganowego i z kiełków owsa zasłużyło na nagrodę Twojego Stylu w 2014 roku.

Jest się czym chwalić! gdy nasze polskie kosmetyki zdobywają laury - tylko się cieszyć :)Olejek do twarzy. GoArgan + kiełki owsa...Orient ze słowiańską nutą doskonale nawilża nawet suchą skórę, szybciutko się wchłania. Nie zapycha. Nie podrażnia. Obcując z tym olejkiem czuję się maksymalnie dopieszczona.

Olejek można kupić TUTAJ  jak również w sklepach z kosmetykami naturalnymi.
Warto dodać, że jest to kosmetyk hipoalergiczny, odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Wszystkie kosmetyki Nova Kosmetyki:
- nie zawierają GMO, olejów mineralnych, substancji ropopochodnych, aleregenów, silikonów, sztucznych barwników, parabenów i konserwantów.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger