7/07/2015

Goose Creek - smaczna brzoskwinia

Chciałabym mieć zdolność przekazywania zapachu telepatycznie. Każdy czytelnik mógłby podczas czytania tego postu  otulić się słodkim acz nie natarczywym aromatem dojrzałych brzoskwiń i elegancko zrelaksować się podczas wizyty u Eska :) alee
Mama mówiła zawsze - zaczyna się od początku...
 
Początek natomiast należy zacząć od tego, że powitaliśmy całkiem niedawno w naszym kraju nową markę świec zapachowych Goose Creek. Wyłącznym dystrybutorem marki jest Pachnąca Wanna.
Mam przyjemność od dłuższego czasu testować świecę:

GEORGIA PEACH Goose Creek Candle
 

Opis producenta: klik
 
 
NUTY GŁOWY:NUTY SERCA:BAZA:
brzoskwiniagrejpfrutkokos
 pomarańczadrewno
 mango 

Nasza brzoskwinia to świeży, soczysty, świetnie gaszący pragnienie owoc. Ciesz się tym słonecznym zapachem, wzbogaconym delikatnymi nutami różowego grejpfruta, pomarańczy, mango, kokosa i drewna.
 
 

Zapach uwiódł mnie od pierwszego węchu, że tak powiem. Najpierw "na sucho" później również podczas palenia.
Georgia Peach to świeża brzoskwinia w otoczeniu różowego grejpfruta, mango i delikatnych wiórek kokosowych w drewnianej, lekko mokrej łupinie drewna. Zapach jest jednocześnie słodki i orzeźwiający. Z całą pewnością to nie jest ulepek. Tak jak soczysty owoc potrafi ugasić pragnienie tak zapach relaksuje i skłania do dumania o brzoskwiniowych migdałach ;)
 
 

Jak zapewne zauważyliście duże świece Goose Creek są łudząco podobne do Yankee Candle. Jaka jest różnica?


Zasadnicza! Odnosi się to przede wszystkim do wygody palenia dużych świec. W przypadku Goose Creek mamy do czynienia z dwoma knotami, dzięki którym świeca pali się bezproblemowo. Nie ma mowy o żadnych tunelach. Nie są potrzebne żadne sweterki i inne akcesoria, w których lubują się świecomaniacy YC.


Rozpalona świeca pali się równomiernie. Choć pierwsze skrzypce gra brzoskwinia to cała jej otoczka jest prześliczna i nie do końca oczywista, co bardzo mi się podoba, gdyż nie jest to zapach nudny. Podczas spalania olejki zawarte we świecy uwalniają się stopniowo, tak, że nie ma mowy, że owionie nas pusty zapach parafiny.

 
Bardzo podoba mi się także design mojej świecy ...lekkie retro doskonale pasuje ...śmiało mogę powiedzieć, że jest to stonowana brzoskwinia, dla tych, którzy nie przepadają za kilerami zapachowymi a jednocześnie lubią czuć owocowo- rześki aromat w tle domowego życia.
Świece Goose Creek są do kupienia w Pachnącej Wannie - klik.
Koszt zakupu dużej świecy to 92 PLN ale często w sklepie są organizowane różne zniżkowe akcje.
Zachęcam do śledzenia Pachnącej Wanny na Facebooku - klik oraz Goose Creek - klik
 
Lubicie owocowo - świeże zapachy?
Znacie markę Goose Creek?
A może macie ochotę na brzoskwinkę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger