6/04/2015

Częste mycie skraca życie

Ręcę myję cześciej niż często..O ile w domu najczęściej sięgam po kostki różnego typu, to w pracy tylko mydła w płynie mają rację bytu. Ze względów higienicznych oczywiście. 

Sensitive antybakteryjne mydło w płynie Carex to dobra propozycja. Mydło jest przeznaczone do wrażliwej skóry i faktycznie nie podrażnia ani nie wysusza skóry rąk, co mnie szczególnie zadowoliło. Bo o ile nie trudno o myjący detergent to o taki, który jest przyjazny dla naszej skóry o wiele trudniej. Wygodny dozownik nie nastręcza żadnych problemów w użytkowaniu.
Jest dość wydajne, gęsta formuła sprawia, że wystarczy odrobina do jednorazowej aplikacji.


Skład * Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerine, Polyquaternium-7, Parfum, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Propylene Glycol, CI 6073

Mydło otrzymałam na Chełmskim spotkaniu blogerek w dwóch wersjach :)  Obecnie kończę omawianą wersję i powiem szczerze, że podbierają mi koleżanki bo nie wysusza!! 
Ahhhh..
Zapomniałabym o zapachu. Jest bardzo delikatny, lekko kwiatowy i świeży. Przyjemny :) 

Czy wiecie, że 15 październik to Światowy Dzień Mycia Rąk? obchodzony z inicjatywy UNICEF by podkreślić ogromne znaczenia mycia rąk wodą i mydłem. To jedna z najbardziej efektywnych i dostępnych metod profilaktyki zdrowotnej. Taka ciekawostka ;)

A Wy jakiego mydła używacie jeśli chcecie mieć pewność i gwarancję higieny?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger