3/01/2015

O fortunie :)

Od mojej kochanej Kaś - Kasi - Kasicy - Kasiuli - KLIK  - która jest dla mnie poniekąd dilerem marki, która wzbudza moje dzikie żądze - czyli Rituals :) dostałam jakiś czas temu peeling do ciała.

FORTUNE SCRUB - to dokładnie peelingujący krem pod prysznic o bardzo ciekawym zapachu słodkiej pomarańczy i cedru.


Kosmetyk ma postać kremu z małymi drobinkami, które dobrze peelingują ciało..Bardzo odpowiada mi ta formuła w codziennej pielęgnacji. Nie jest inwazyjny ale jednak pozwala na delikatne pozbycie się martwego naskórka.


Skład:

Skóra po prysznicu jest delikatnie oczyszczona, nawilżona. Energetyzujący zapach jednocześnie odpręża i pobudza. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką kompozycją zapachową. Generalnie nie przepadam za nutami leśnymi w kosmetykach. Jednakże połączenie słodkiej pomarańczy i drzewa cedrowego jest naprawdę udane. Słodycz przełamana nutami drzewnymi jest zaskakująca i porawia nastrój.
Samo opakowanie o intensywnej pomarańczowej barwie również cieszy oko a miękka tubka nie nastręcza żadnych kłopotów.


Wydajność kremu jest niestety przeciętna..wystarczył na kilka użyć ale pamiętajmy, że moja przestrzeń do działania kosmetyku jest naprawdę duża hehe ;) 
Zapach nie utrzymuje się na ciele zbyt długo ale chwile pod prysznicem z tą cedrową pomarańczką zaliczam do bardzo udanych.
Znacie?
Lubicie taką formułę w kosmetykach prysznicowych?
Lubicie nuty drzewne w kosmetykach?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger