3/28/2015

Dermika, Pure - płyn micelarny z różą do cery suchej i normalnej

Moim ukochanym micelem jest różowa Bioderma. To prawda jedyna i objawiona. Nie przeszkadza mi to jednak próbować nowe smakołyki...zwłaszcza te, które jak gołąbki wpadają mi w łapki..

Dzisiejsza miecelarna przygoda jest dziełem M.  :))

Dermika, Pure, Łagodny płyn micelarny z różą do cery suchej i normalnej


Od producenta * klik
Skuteczny preparat do usuwania makijażu z twarzy i okolic oczu na bazie bardzo łagodnych środków myjących. Efektywnie oczyszcza, nie powodując uczucia dyskomfortu i wysuszenia, chroni naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Woda różana delikatnie tonizuje i pielęgnuje cerę suchą i normalną. Nie zawiera kompozycji zapachowej.


 Po raz pierwszy spotkałam się z kosmetykiem, którego aplikacja odbywa się przez dziurkę w wieczku :) 
Nie wiem czy mi to się podoba - bo zanim ' powiedzmy '  pobiorę swoją porcję kosmetyku to najpierw muszę przetrzeć owe denko.. Hmm nie należę do osób pedantycznych ale remont na klatce schodowej i związane z tym ceglaste opary kurzu w każdym kątku mieszkania pozwoliło mi na tą własnie obserwację ;) 
Ale innowacyjne to jest, nie powiem ;) 
Nie powiem też, że na początku nie mogłam się do niego dobrać ;) 


Płyn jest przeznaczony dla cery suchej i normalnej a także do demakijażu oczu. 
Jestem bardzo mile zaskoczona, że Dermika okazała się być dla mnie łaskawa.. Płyn micelarny używam jako wstępną fazę demakijażu. W tej roli sprawdził się doskonale. Jeśli chodzi o oczy to nie domywał do końca tuszu, ale spokojnie przymykam na to ...oko ;) Sięgam po micele także wtedy kiedy potrzebuję odświeżenia. Dermika Pure - to ciekawa propozycja. Nie podrażnił mnie ani nie uczulił, działał łagodząco w stanach zaostrzenia rumienia naczynkowego. Nie wysuszał skóry. Nienachalny zapach, odrobinę chemiczny (MAŁO RÓŻANy na szczęście :) 
Przygodę oceniam bardzo pozytywnie. Aczkolwiek powrotu nie planuję :) Ugruntowałam się w przekonaniu, że ja róży nie lubię ale ona mnie bardzo ;) muszę szukać kompromisu :) 
Przepraszam ale nie znalazłam składu :/ 
Aha, przypomniało mi się ...w porównaniu do Tołpy,  ten kosmetyk jest o wiele, wiele bardziej wydajny :) 

Znacie tą serię Dermiki?
Czy mając swojego ulubieńca, lubicie eksperymentować z innymi, czy raczej jesteście wierne i nie szukacie nowych kosmetyków?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger