10/07/2012

Tag: PAŹDZIERNIK miesiącem maseczek Super pomysł Maliny, super inicjatywa:) Każdy czas na chwilkę dla siebie jest czasem spędzonym niebezproduktywnie:) Jesienne długie wieczory zachęcają do intensywniejszego zadbania o siebie. Tak więc z chęcią dołączam do zabawy koleżanek i zachęcam każdego kto ma ochotę a szczególnie moją kochaną Anyahblog.pl
Czas trwania: PAŹDZIERNIK Celem tagu jest: - zachęcenie do chwili relaksu, aby zrobić coś tylko dla siebie, - zadbanie o swoją twarz bez względu na wszystkie obowiązki, - poprawienie swojego wyglądu, - wyrobienie sobie nawyku nakładania maseczki raz w tygodniu, - radość i duma ze swojego wyglądu. Zasady tagu: - umieść baner z linkiem do inicjatora tagu MALINY (testykosmetyczne.blogspot.com), - umieścić zasady tagu w poście na swoim blogu, - dopisz się do listy obserwatorów MALINY (testykosmetyczne.blogspot.com), - napisz, kto Cię otagował, - zamieść raz w tygodniu recenzję co najmniej jednej testowanej maseczki, - otaguj minimum 5 osób.

4 komentarze:

 1. Świetnie, wszyscy pomalutku zaczynają się wciągać w maseczkowanie :)
  A kuszę, bo jest czym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super pomysł i świetna akcja:) historie same się będą pisać:) -a propos kuszenia no ba! ale kanwa opowieści równie pasjonująca co same kosmetyki:)

   Usuń
 2. Heh super, w takim razie będę się maskować :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Testuj, testuj i recenzuj! nagroda czeka:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger