10/02/2012

Kawa czy herbata a może mięta?

Chciałabym bardzo serdecznie powitać w moich skromnych progach WAS moje kochane:) Macie większe doświadczenie niż ja i z pewnością nie muszę Wam pisać jaka to ogromna radość, niespodzianka i motywacja do dalszego pisania kiedy odwiedzają nas nowe koleżanki i siadają przy wspólnym stoliku chociaż na chwilkę;) 

Mam nadzieję, że wybaczycie mój tymczasowy brak komeptencji i ubogą szatę graficzną - jeszcze nie umiem nic zdziałać w tym zakresie ale planuję się dokształcić a także słabą jakość zdjęć (kabelek od aparatu zabrał mi mój ex wyprowadzając się ale ma oddać więc jest światełko w tunelu:)).
Pomysł na prowadzenie bloga był u mnie bardzo spontaniczny i wynikał z potrzeby zajęcia czymś myślami, nie marzyłam nawet o jednym czytelniku:) tak więc od kilku dni obmyślam pomysłu na nowe posty i jedyne co mnie ogranicza to frustracja, że nie umiem tego przekazać w atrakcyjniejszej formie.
W każdym razie jeszcze raz Wam bardzo dziękuję- Gosia

2 komentarze:

  1. Małgoś, Twoja forma jest bardzo atrakcyjna :)) a początki zawsze są trudne, choć u Ciebie tego nie widać. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na mnie, zawsze chętnie pomogę, doradzę, aczkolwiek na blogspocie się nie znam bo sama mam prywatną stronę :p W każdym razie witaj w blogowym świecie, który jest niezwykle ciekawy i motywujący. Życzę Ci ciągłego natchnienia, lekkiej klawiatury i powrotu kabelka :)) Z niecierpliwością czekam na kolejne posty i trzymam kciuki by Twój blog rozwijał się w tempie światła. Buziaczki :***

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki wielkie Anyah! Jesteś niesamowicie pozytywną i uroczą osobą, inspirujesz, Twoje artykuły i porady są bezcenne a strona po prostu majstersztyk. Mam niesamowite szczęście, że nasze światłowody (czy jak tam się zwą te kabelki) połączyły. Muah:*

      Usuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz..Twoja opinia czy luźne spostrzeżenia są dla mnie cenne i mobilizujące.
Staram się odpowiadać na każdy komentarz i jednocześnie zaglądać do osób piszących..

Copyright © 2014 77fantasmagorie77 , Blogger